Renault CAN Clip 183 [Multi/PL]

Renault CAN Clip 183 [Multi/PL]

Renault CAN Clip 183 [Multi/PL]
Win | 2.34 GB​

CAN CLIP jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do kompleksowej diagnostyki pojazdów Renault, Dacia i Renault Samsung Motors.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 1
IK Multimedia AmpliTube 4 Complete 4.8.0 [Win/Mac] (2018) Multi/ENG

IK Multimedia AmpliTube 4 Complete 4.8.0 [Win/Mac] (2018) Multi/ENG

IK Multimedia AmpliTube 4 Complete 4.8.0 [Win/Mac] (2018) Multi/ENG | 371/429 MB
Win/Mac | X64

AmpliTube 4, duża aktualizacja najpotężniejszego na świecie oprogramowania do kształtowania brzmienia gitary i basu na komputery Mac/PC, już jest i przeniesie Cię na taki poziom hiperrealizmu i dostosowywania brzmienia, o którym nawet byś nie pomyślał, że jest możliwy do osiągnięcia.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 17
PDF-XChange Editor Plus 7.0.328.0 MULTI-PL

PDF-XChange Editor Plus 7.0.328.0 MULTI-PL

PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF. Program pozwala na rozpoznawanie tekstu OCR z zeskanowanych dokumentów, sprawdzanie pisowni, obsługę zakładek czy eksport.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 88
Adobe Audition CC 2019 v12.0.1.34 Multi [Pre-Activated]

Adobe Audition CC 2019 v12.0.1.34 Multi [Pre-Activated]

Adobe Audition to profesjonalne narzędzie do nagrywania, edycji, miksowania i wszelkiej obróbki dźwięku.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 55
R-Studio 8.9 Build 173587 Network Edition [ZAREJESTROWANA WERSJA]

R-Studio 8.9 Build 173587 Network Edition [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Najnowsza, najbardziej rozbudowana wersja programu R-Studio firmy R-Tools Technology Inc., służącego do odzyskiwania danych z dysku twardego. R-Studio to jedno z najlepszych narzędzi na rynku o tak szerokich możliwościach przeznaczonych do odzyskiwania skasowanych danych z takich partycji jak FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/Win 7/Win 8 , HFS/HFS+ (Macintosh), Little i Big Endian variants of UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) i Ext2FS/Ext3FS (Linux). Zaawansowane możliwości czynią z R-Studio programem, z którego pomocniczo korzystają laboratoria odzyskiwania danych.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 98
Adobe Premiere Pro CC 2019 v13.0.2.38 Multi [Pre-Activated]

Adobe Premiere Pro CC 2019 v13.0.2.38 Multi [Pre-Activated]

Adobe Premiere Pro CC to najnowsza wersja jednej z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji do nieliniowej edycji video. Zaawansowane narzędzia i funkcje programu dają wszystko co niezbędne do połączenia obrazu i dźwięku w jedną całość. Praca w czasie rzeczywistym, narzędzia do edycji plików audio i video dają precyzyjną kontrolę nad praktycznie każdym aspektem produkcji. Z łatwością można manipulować obrazem, dźwiękiem, animacjami i grafiką, aby stworzyć wysokiej jakości filmy.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 54
Adobe After Effects CC 2019 v16.0.1.48 Multi [Pre-Activated]

Adobe After Effects CC 2019 v16.0.1.48 Multi [Pre-Activated]

Adobe After Effects to jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do tworzenia animacji oraz efektów specjalnych na potrzeby hollywoodzkich produkcji filmowych. Program wyposażony jest w narzędzia, które w połączeniu z setkami efektów i pluginów, dają praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o montaż, korektę, czy zastosowanie efektów specjalnych w video. Możliwości aplikacji w dużej mierze ogranicza wyobraźnia użytkownika.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 22
Mirillis Action! 3.8.0 Multi-PL

Mirillis Action! 3.8.0 Multi-PL

Action! to profesjonalny program do nagrywania w czasie rzeczywistym pulpitu systemowego w jakości HD lub 4K UltraHD, a także do tworzenia webinariów dzięki łatwej w użyciu funkcji przesyłania strumieniowego.
Oprogramowanie doskonale nadaje się do tworzenia wideo-poradników oraz przechwytywania obrazu z gier komputerowych - rejestrując jednocześnie aktualną ilość klatek na sekundę. Kolejną zaletą aplikacji jest możliwość przesyłania strumieniowo filmy wideo do popularnych witryn, takich jak YouTube, Facebook lub niestandardowy serwer RTMP. Wszystko w rozdzielczości Ultra HD.

Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 10
CCleaner Professional / Business / Technician 5.51.6939 MULTI-PL

CCleaner Professional / Business / Technician 5.51.6939 MULTI-PL

CCleaner to aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 52
ABBYY FineReader Corporate 14.0.107.212 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

ABBYY FineReader Corporate 14.0.107.212 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Nowa wersja ABBYY FineReader 14 to udoskonalone rozwiązanie OCR pozwalające zwiększyć efektywność pracy z dokumentami papierowymi i cyfrowymi oraz oszczędzić czas poprzez wyeliminowanie konieczności ręcznego przepisywania dokumentów. Edytor OCR zawiera wszelkie narzędzia potrzebne do zaawansowanej edycji oraz konwersji dokumentów, skanów i obrazów na edytowalne formaty, w tym Microsoft® Word, Excel®, OpenOffice® Writer i inne. Umożliwia również łatwe porównywanie dokumentów i znajdywanie różnic w tekście zawartym w wersji cyfrowej i zeskanowanej.
Więcej
Komentarze: 0 Wyświetleń: 44


Poprzednia NAstępna

Super-Warez.eu

Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały (turbobit.net, putlocker.com itp.). Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały.

stat4u
Aidan Gillen | She Sings For Her Dying Dad... Don't Cry :( | ガオガエン